Detajet e bashkëpunimit Getinjo dhe Mozzik! (Video)

By

Vëllezërit Getinjo dhe Mozzik janë shumë aktiv në skenën muzikore.

Që të dy brenda pak ditësh do të publikojnë këngët e tyre të reja.

Mozzik vjen solo në projektin ‘Ça je ti’ ndërkaq Getinjo sjell bashkëpunim me BabyGee.

Pas këtyre këngëve në fund të muajit prill do të lançojnë duetin e parë.

Kjo këngë është produkt muzikor i OnRecords me tekst të vetë reperëve.

‘Toni Montana’ është vendosur të titullohet kënga e tyre që do të vizualizohet edhe me klip./Prive

Artikuj të ngjashëm