Ledri: Kjo është e vërteta ime me Rita Orën!

By

U shndërrua në kryetemën e javës që lamë pas me promovimin e jashtëzakonshëm të këngës ‘Kings’ që e bëri si pjesë e bashkëpunimit me Prince të Devolli Coorporation.

Ledri Vula arriti t’i mbush sheshet në kryeqytet në turma që të asocionin me protesta.

Ky bashkëpunim po del shumë i frytshëm por në intervistën për Prive, Ledri u pyet edhe për jetën private.

Ai shpeshherë është parë nën shoqërinë e Rita Orës dhe motrës së saj, Elenës.

A ka pasur diçka përtej miqësisë me këngëtaren ?!  Përgjigjjen e kuptoni në videon më poshtë.

 

Artikuj të ngjashëm