Pse Tuna fshiu pjesë nga xhirimet e klipit ?!

By

Disa fotografi të cilat Tuna i ka publikuar në rrjetin e saj Instagram janë pjesë e disa skenave të gjirimit në videoklipin e saj të ri “Dy tima” edhe pse ato nuk u panë askund në këtë projekt.

Sipas disa informacioneve të emisionit Prive, mësohet se ajo nuk është ndarë edhe aq e kënaqur me pamjen e saj dhe kjo është aryeja pse Tuna ka anuluar këto skena.

Gjithsesi “Dy tima” e cila është e filmuar në vetëm dy pjesë po ec relativisht mirë sa i përket klikimeve. Për vetëm një javë ajo ka arritë ta kalojë shifrën 1 milion.

Krahasuar me debaklin që përjetoi me Fatman Scoop, ‘Dy tima’ është sukses më vete. /PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm