Me këngën e re të Labit do vallëzoni pa ndal (VIDEO)

By

Labinot Tahiri sapo ka lansuar projektin e ri muzikor.

Me këtë këngë që titullohet ‘Mos u dashuro’ do vallëzoni pa ndal pasi vjen shumë ritmike.

Dëgjojeni të plot më poshtë dhe shihni klipin e punuar nga Valon Aziri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm