Loredana dhe Neymar bëhen bashkë (VIDEO)

By

Loredana është takuar me futbollistin e famshëm Neymar.

Në pamjet e publikuara në rrjete sociale, të dy shihen në një ambient të mbyllur teksa kanë bërë edhe një fotografi bashkë.

Akoma nuk është bërë e ditur se çka i bëri bashkë të dy apo ka qenë vetëm një takim mes të famshmëve. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm