Fjolla befason, shfaqet e mbuluar për Ramazan

By

Fjolla Morina ka ardhur ndryshe në ditën e parë të muajit të Ramazanit.

Krejt befasishëm, ajo është shfaqur e mbuluar pak minuta pas iftarit të parë.

Këngëtarja mes tjerash ka pasur edhe një mesazh.

Në Instagram, ajo është shprehur:

“”Mirë se vjen o muaj i bekuar i Ramazanit, qoftë i lehtë, i begatë dhe imbushur me vepra të mira për të gjithë bësimtarët. Amin”.

No description available.y

Mesa duket, Fjolla bën pjesë në fytyrat publike që agjërojnë. Një material mbi ta, Prive e solli mbrëmjen që lamë pas. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm