Fjalët prekëse të Kaltrina Selimit pas vdekjes së nënës së saj (FOTO)

By

Javën e kaluar, ka ndërruar jetë nëna e këngëtares së njohur shqiptare, Kaltrina Selimit.

Pas varrimit të saj, artistja mbrëmë vonë hyri në Instagram për të bërë një postim me anë të cilit ka falënderuar të gjithë për ngushëllime dhe mbështetjen që iu është dhënë në këtë kohë të vështirë.

Kaltrina poashtu nuk ka la pa shkruar disa fjalë prekëse për nënën e cila tashmë nuk jeton më.

“E ty nëna ime, i lehtë të qoftë dheu, uroj që shpirti yt të prehet në paqe. Unë kisha akoma nevojë për kujdesin tënd, prandaj uroj të jesh engjulli im mbrojtës gjithë jetën”, ka shkruar ajo

Më poshtë mund ta shihni postimin e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm