Emina nuk po ngopët nga dashuria për vajzën (FOTO)

By

Me muaj të tërë publikoi imazhet nga shtatzania e saj, përmes tyre përshkruante se sa me padurim priste ardhjën në jetë të vajzës.

Pasuan përgatitjet për lindjën, dhuratat, dhoma e gjumit dhe secili detaj tjetër i menduar fare mirë dhe me dashuri nga modelja dhe bashkëshorti i saj.

Tani kur Ella Faria ka ardhur në jetë, po aq e kujdesshme është duke u treguar e ëma sa i përket të qenurit afër me fansat nëpërmes rrjeteve sociale.

Nuk kalon ditë pa publikuar ndonjë imazh nëpërmes të cilit shprehë aq shumë ndjesi dashurie që i ka falur vajza duke e bekuar kështu me të qenurit nënë.

Ja edhe një nga ato imazhe në të cilën Emina Cunmulaj përshkruan se sa e bekuar është tek zgjohet pranë një ëngjëlli të tillë si vajza e saj./PRIVE.AL/

353582de784000f9b986b81a8d60522fe2d4afc7fdcac73c0e2360bb91af615e

Artikuj të ngjashëm