Me kë po bashkëpunon Mimoza Shkodra në këngën e re?

By

Para pak orësh, Mimoza Shkodra na zbuloi se ka nisur punën për projektin e saj të ri.

Këngëtarja veç ka nisur xhirimet dhe këtë e bëri të ditur përmes një fotografie ku shihet me një pamje të mahnitshme.

Gjithçka që Mimoza e bëri të ditur, është se klipi do të xhirohet nga Provideoalbania.

Kujtojmë që këngët e saj të fundit kanë qenë në bashkëpunim me ish të fejuarin e saj, Seldi Qalliun, me të cilin u nda pas një kohe të shkurtët si të fejuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm