Argjentina Ramosaj gati duetin e verës!

By

Argjentina Ramosaj ka pazuar këtë periudhë, mirëpo gjatë verës do të jetë goxha aktive.

Prive merr vesh që Argjentina ka realizuar disa projekte e një ndër to do të vij në bashkëpunim me një emër të njohur nga Shqipëria.

Ky do të jetë dueti i parë mes tyre, dhe që do të jetë goxha interesant./Prive.al

Artikuj të ngjashëm