Don Phenom publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Reperi Don Phenom ka publikuar një projekt të ri.

Kënga quhet ‘Lek Si n’Tallava’ dhe është realizuar nga Torch Music.

Tekstin e shkroi Don Phenom me ndihmën e Marin Sterkaj.

Edhe pse shumë vite në muzikë, reperi mori vëmendje këtë vit pas mega-hitit ‘Columbiana’ në duet me repartisten Tayna.

Më poshtë mund ta ndiqni projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm