Ronela Hajati prezantohet me një super-baladë në Kënga Magjike (VIDEO)

By

‘Vuj’ mbanë titullin kënga me të cilën këngëtarja Ronela Hajati po konkurron këtë vit në Kënga Magjike.

Vulën për këtë super-baladë e mbanë Threedots Production.

Kënga tashmë është lëshuar në youtube dhe ju keni mundësi për ta parë performancën e saj të shkëlqyer në këtë festival tashmë tradicional./Prive.al

Artikuj të ngjashëm