Me kë nga estrada shqiptare po bashkëpunon Rino? (VIDEO)

By

Në fund të vitit të kaluar, Rino solli bashkëpunimin e tij me Mc Kreshën.

“Habibi” u pëlqye shumë dhe sot numëron më shumë se katër milionë klikime në youtube.

Artisti shumë shpejtë sjell një projekt tjetër të ri i cili titullohet “Diva”.

Burime të Prive kanë treguar se Rino ka menduar një emër – pjesë e estradës shqiptare për të realizuar duet por akoma nuk ka diçka konkrete.

Deri në detajet e reja, vazhdoni të dëdjon projektin e tij të fundit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm