Nora Istrefi bombastike në klipin me Erën (FOTO)

By

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në publikimin e bashkëpunimit të parë mes motrave Istrefi.

Nora dhe Era janë bërë bashkë për projektin “Nuk e di” i cili është finalizuar si në muzikë ashtu edhe në videoklip.

Era qëndroi në Kosovë për disa ditë në mënyrë që t’i përfundoj filmimet dhe postoi disa fotografi.

Ndërsa sot, Nora na zbuloi edhe një pamje nga projekti.

Ajo po duket bombastike në një palë pantallona të ngjitur me ngjyrë metali.

Më poshtë shihni imazhin./Prive.al  

View this post on Instagram

🔜

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm