Antwa, personazhi i “MyStory” publikon projektin e ri!

By

Rep-artisti Antëa mori shumë vëmendje disa javë më parë në rubrikën “MyStory” të Prive.

Ai rrëfeu jetën e tij të vështirë, një histori e dramës familjare që e ka larguar edhe fizikisht nga fëmijët e tij që jetojnë në Zvicër me tashmë ish-bashkëshorten.

Në fund të intervistës, ai ndau një pjesë të projektit më të ri si paralajmërim.

Kënga tashmë është publikuar dhe titullohet “Ni jetë”.

Projekti ka tekst të vetë reperit dhe të plotë mund ta ndiqni në vijim. /prive.al

Artikuj të ngjashëm