Me kë është në drekë Argjentina Ramosaj?! (Foto)

By

Këngëtarja Argjentina Ramosaj e cila aktualisht është në javët e fundit të shtatëzanisë po shijon ushqimin.

Ajo sot është parë në një nga lokalet e kryeqytetit tu ngrënë drekë me nënën e saj, Suzana Mushkolaj.

Të dyja po shijojnë ushqimin dhe prezencën e njëra-tjetrës, teksa në planin muzikor Ramosaj ëshë duke bërë pushim duke i’u përkushtuar plotësisht familjes./Prive.al

Argjentina suzana 2 Argjentina suzana

Artikuj të ngjashëm