“Hajde zemër”, Dua Lipa i mëson fjalë shqip mikes së ngushtë

By

Nëse ndiqni Dua Lipën në rrjete sociale, mund ta keni parë shumë shpesh edhe miken e saj të ngushtë, Sarah Lysander.

Të dyja kalojnë shumë kohë bashkë duke udhëtuar dhe në festa të ndryshme.

Gjatë ditës, Dua ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku shihet edhe shoqja e saj e ngushtë.

Ajo para kamerës demonstron fjalët e reja që Dua i ka mësuar duke thënë, “Hajde zemër”.

Më poshtë mund të ndiqnin videon që ajo artistja me famë botërore ka ndarë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm