Diellza Kolgeci me set të ri fotografik (Foto)

By

Modelja Diellza Kolgeci po qëndron sot në Prizren por jo për qejf. Kjo vizitë lidhet me punën pasiqë atje është duke realizuar një fotosesion të ri.

Kolgeci është duke pozuar për fotografin Avni Selmani, dhe në një fotografi që ka siguruar Prive.al shihet Diellza me fustan të kuq.

Njëri ndër lokacionet siç shihet në fotografi është Shadërvani në Prizren./Prive.al

diellza kolgeci

Artikuj të ngjashëm