Gjithçka gati, Noizy dhe reperi nga Gjermania vijnë me ‘Toto’

By

Pas ‘Luj edhe pak’ dhe ‘Drejt suksesit’ me Alban Skenderaj, Noizy e ka gati ‘Toto’ në duet me reperin nga Gjermania, Raf Camora.

’Sa njerëz janë duke e pritur Toto’ ka shkruar reperi nga Shqipëria në Instagram, duke fshirë datën për t’i bërë më kurioz fansat.

Ky projekt është i treti nga ato shumë bashkëpunime që ka paralajmëruar Noizy./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bj-aj-FF-zi/?taken-by=zinizin

Artikuj të ngjashëm