Me gjithë ata muskuj, Robert Berisha zbulon sa kilogramë peshon

By

Këngëtari Kosovar Robert Berisha, është nga ata artistë të cilët e kanë pasion të dytë në jetë përveç muzikës edhe palestrën.

Sa herë është pyetur nëpër intervista për pasionin karshi ushtrimeve fizike, ai ka thënë se nuk ka gjasa që t’i lërë ushtrimet dhe palestrën.

Berisha po ashtu ka një trup të ndërtuar mirë dhe me muskuj voluminozë, ndërsa këngëtari, nuk peshon edhe pak.

Ai e ka zbuluar në Instagramin e tij se sa peshon, dhe është saktësisht 91.3 kilogramë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm