Në setin e fundit fotografik, Kendall Jenner pozon nudo

By

Kendall Jenner është një ndër modelet më të suksesshme në botë. Edhe pse vëmendjen e madhe në botën e mediave rozë e marrin motrat e mëdhaja, por këtë rradhë vëmendjen më të madhe e ka marrë vetë ajo.

Së fundmi, modelja ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet tërësisht e zhveshur, por duhet t’ju themi se këto foto janë pjesë të seteve të fundit fotografike të saj.

Vëmendjen më të madhe e ka marrë trupi i saj perfekt dhe barku i sheshtë, e cila ka arritur të grumbullojë shumë komente pozitive në foton e saj nudo, ku disa komentues e krahasojnë me një vepër arti, pasi trupi i saj duket perfekt në çdo detaj.

Screenshot_1-34.jpgScreenshot_2-29.jpgScreenshot_7-11.jpg

 

Burimi: TMZ.com

Artikuj të ngjashëm