I dhanë fund martesës: Çifti i njohur bëhet bashkë për një natë

By

Aktorët Jennifer Garner e Ben Affleck, kanë dy vjet që i dhanë fund martesës së tyre, duke qenë edhe prindër të tre fëmijëve.

Mirëpo raporti mes tyre vazhdon të mbetet i shëndoshë, dhe dyshja shihet shpesh bashkë, meqë ka vendosur t’i ruajë marrëdhëniet për hir të vogëlushëve të tyre.

Ben i është bashkuar gruas së tij të martën në Los Angeles, në mënyrë që ata të dilnin me fëmijët e tyre për festën e Halloween.

Çifti i divorcuar, janë parë bashkë në lagjen e tyre në Malibu, përderisa ishin të pamaskuar për festën që kërkon të vishesh me kostume, shkruan Daily Mail. /Prive.al

Doting: Ben looked on as his daughter exited the car

Trick or treat: Ben Affleck joined ex-wife Jennifer Garner in Los Angeles Tuesday so they could take their kids out for Halloween together

Artikuj të ngjashëm