Me Encën e Zerkën në trio e me kë treshe në marrëdhënie seksuale?! (Video)

By

“Malagata” e skenës muzikore Ronela Hajati vjen protagoniste në rubrikën “60 sekonda” për të dytën herë.

Hajati u shpreh se nuk është një ‘malagata’ në përditshmëri. Lamtumirë për të fundit herë i tha babait dhe për shkak të familjes nuk e ka menduar akoma zhvendosjen drejt Prishtinës.

Veten më shumë Ronela tha se e gjen në skenën e festivalit sesa në ato të klipit dhe këngëtarja tha se nuk është penduar për asgjë.

E pyetur se me kë do bënte trio në muzikë Ronela zgjodhi Encën dhe Young Zerkën e përgjigjen e saj për një treshe në raport seksual e gjeni në videon e mëposhtme.

Intervistë me gazetarin Artan Telaku.

Artikuj të ngjashëm