Ngjarja që po i pret Albatritin dhe Egzonën në vitin 2017 tashmë ka marrë formë! (FOTO)

By

Çifti i njohur, Albatrit Muqiqi edhe Egzona Brahimaj gjatë këtij viti dashurinë e tyre e kurorëzuan edhe me martesë, ngjarje të cilën Prive ua solli tek ju pothuajse në çdo detaj duke zbuluar edhe disa surpriza që atë kohë dukeshin jo të vërteta.

Bëhet fjalë për shtatëzëninë e Egzonës gjë të cilën çifti u munduan ta mbajnë të fshehur deri në një kohë kur ajo më nuk mund të fshihej.

E si për të uruar një vit të mbarë çifti zgjodhën edhe një fotografi të tyre në një pozitë mjaft të veçantë ku Albatriti shihet teksa i mban me dorë barkun në të cilin gjindet fëmiju i ardhshëm i tyre.

Viti 2017 që tani rezervon një surprizë të jashtëzakonshme për ta derisa engimat tjera çifti do t’i zbulojnë me kohë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm