Mentor Haziri rikthehet me baladë!

By

Ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim, këngëtari Mentor Haziri kësaj radhe po punon për një baladë. Muzika e teksti është punuar nga vet artisti e poashtu edhe komponimi i këngës.

Ky projekt ende i pa titulluar është inçizuar dhe është dërguar të miksohet në studio në Irlandë .

Kënga është një rikthim i këngëtarit në Tiranë, metaforë që nuk e gjen dashurinë me muzikën e njerëzit që ky qytet kishte dikur.

Kjo këngë e cila pritet të jetë e kapshme për publikun do të realizohet edhe me videoklip.

Artikuj të ngjashëm