Ismajli pas ndarjes nga Gjoci e gatshme për lidhje të re! (Video)

By

Aktorja Anisa Ismajli të cilën e kemi parë në shumë filma, seriale ishte këtë javë pjesë e episodit të radhës së Prive në një intervistë për të.

Ismajli flet për karrierën e saj si aktore ku vlerëson shumë filma por ajo që mbetet ndër më të pëlqyerat është “Kukumi”.

Përpos në aktrim, Anisa ka zgjedhur një mënyrë mjaft të bukur për ti çliruar emocionet pozitive dhe ato negative. Metoda e aktores është të shkruaj libra dhe ti botoj ato.

Mirpo nuk tregoi vetëm për karrierë. Ismajli u ndalua edhe tek ndarja me Blerim Gjocin. Ajo u shpreh se nuk e ka ndjerë shumë presionin e medies pasiqë nuk kanë spekuluar e as shkruar shumë për këtë çështje, teksa tregoi se në të ardhmen e sheh veten me dikë tjetër.

Material nga gazetarja MAKI BAJRAMI

Artikuj të ngjashëm