Të pasme si të Bebe Rexhës (FOTO)

By

Njihet për talentin padiskutueshëm nëmuzikë e shkruaje të teksteve.

Por Bleta Rexha, e njohur me emrin artistik Bebe, është një vajzë e kompletuar.

Veç suksesit e famës botërore, ajo ka edhe linja fantasike.

Imazhi i fundit që ka publikuar në Instagram, e shfaqë qartë se Bebe ka një trup të mbajtur mirë dhe tejet atraktiv.

Ajo nuk është një vajzë ‘skinny’, por hyn në mesin e bukurosheve si Jennifer Lopez e Beynce, që njihen për forma të bëshme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm