Me avion privat: Kush po e shoqëron Ritën drejt Tiranës? (FOTO)

By

Rita Ora tashmë është nisur drejt kryeqytetit të shtetit shqiptar, Tirana.

Këngëtarja kosovare pritet të performojë sonte në sheshin Skënderbej, koncert i organizuar nga bashkia e Tiranës, në krye me Erion Veliaj.

Artistja është nisur me avion privat dhe me vete ka edhe babanë e saj, të cilit ia bëri një foto dhe e postoi në instastory.

Në Tiranë është Elena – motra e Ritës, e cila ka arritur dje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm