10 vjet më parë: Gruaja e Medës publikon pamjet e dasmës

By

10 vjet më parë, Meda kurorëzoi dashurinë e tij me Lulën – bashkëshorten e tij tashmë, me martesë.

Ka qenë gruaja e tij, ajo që e ka kujtuar këtë ditë dhe i publikoi disa video në Instagram.

Çifti sot ka katër fëmijë dhe kanë një jetë të lumtur familjare.

Në anën tjetër, këngëtari ka qenë shumë i angazhuar me albumin e tij si dhe koncerte të shumta.

Shikoni videot e mëposhtme për t’i parë disa momente nga dasma e tyre./Prive.al

View this post on Instagram

Dita e marteses time ❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

View this post on Instagram

06/08/2008 Dita e marteses time ❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm