Dua dhe Rita ‘bëhen bashkë’ në ‘Rock in Rio’

By

Dua Lipa dhe Rita Ora “janë bashkuar” në Rio të Brazilit.

Të dy artistet shumë të suksesshme në botë, performuan në festivalin e njëjtë “Rock in Rio” të dielën në mbrëmje.

Në listën me emrat e performuesve në festival, Dua ishte para Ritës.

Të emocionuara për performancën në Rio de Janeiro, të dy këngëtaret kanë postuar fotografi në llogaritë e tyre në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Artikuj të ngjashëm