Ekskluzive: Kundërpërgjigja e Bleta Gashit për rrahjen me Baby G (VIDEO)

By

Ditëve të fundit, në ballinën e mediave rozë ishte Baby G – kjo për shkak të rrahjes që ndodhi mes saj dhe ish shoqes së ngushtë.

Në videon e mëposhtme, Prive sjell ekskluzivisht rrëfimin e Bleta Gashit dhe njëres prej shoqeve të saj.

Të dyja kanë dhënë versionin e tyre mbi këtë incident, e për të kuptuar se çfarë thanë ato, ndiqeni storien e përgatitur nga Prive.

Artikuj të ngjashëm