Me armët drejtuar njëri-tjetrit, Gjiko dhe Elita paralajmërojnë…

By

Së fundmi ata kanë krijuar lajm kryesisht për pushimet e muajit të mjaltit pas dasmës së madhe.

Por, një postim i bërë së fundmi nga Gjiko dhe Elita Rudi ka paralajmëruar të tjera gjëra.

Me armët drejtuar njëri-tjetrit dyshja pozojnë në atë që duket të jetë mbase klip i përbashkët.

Përshkrimi me dyshime i Gjikos ka lënë fansat të aludojnë mbi atë që na pret së shpejti, gjë e cila mbetet të kuptohet.

Ndryshe, përfshirja e partnereve në videoklipe por edhe këngë është shndëruar në një trend kohëve të fundit jo vetëm në industrinë shqiptare të muzikës por edhe më gjerë. /Prive.al

View this post on Instagram

⏳🤫…

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Artikuj të ngjashëm