Ledri zgjohet pranë një vajze? Ky detaj në dhomë e zbulon (FOTO)

By

E diela e tij ka nisur bukur, në shtrat dhe mëngjesin pranë vetes.

Reperi Ledri Vula ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Instagram, duke shijuar një ditë të diele të zakonshme: në shtrat dhe me ca brusketa që duken shumë të shijshme.

Por, është një detaj që merr gjithë vëmendjen nga postimet e tjera të reperit.

Imazhi që ka publikuar në Instagram tenton ta paraqesë një të diele të Ledrit, por reperi harron ta largojë një detaj nga aty.

Pranë komodinës së televiorit që po sheh Ledri, ndodhet një çantë grash e markës Louis Vitton, detaj ky që lë në dyshime se me Ledri Vulën në dhomë është edhe një vajzë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm