Noizy mungon në ditëlindjen e Çiljetës!

By

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dje ka festuar ditëlindjen. Çili mbushi 31 vjet e për duket se vitet nuk kalojnë pasiqë është më në formë se kurrë më parë.

Xhilaga e cila është nënë e një djali mbrëmë ditën e veçantë e festoi mes shoqërisë.

Në darkë u panë Enca, Ingrit Gjoni , Rozana Radi, Filloreta Raçi e disa kolegë të tjerë të këngëtares por mungoi “vëllai” i madh siç e quan, Çiljeta, Noizyn.

E përpos tij mungoi edhe bashkëshorti i saj por me siguri për të dhe familjen ka menduar diçka tjetër.

Gëzuar Çiljeta edhe 100!

Artikuj të ngjashëm