Mbretëresha Letizia mahnit me fustanin nga Zara që kushtoi vetëm 30 dollarë

By

Letizia është një mbretëreshë në dy aspekte: ajo është mbretëresha e Spanjës (sigurisht) dhe ajo është gjithashtu mbretëresha veshjeve të përballueshme.

Mbretëresha ka një histori veshjesh të shumëllojshme, nga jumpsuits në fustane, nga shitësit me pakicë të modës.

Zgjedhja e saj më e fundit ishte një fustan më mëngë të shkurtëra me një përshtatje të hapur (pak a shumë si Meghan Markle).

Ajo theksoi belin e saj me një rrip të butë të zi dhe përputhej me ngjyrën rripave në sandalet e saj të zeza. Vathë të rrumbullaket ari detajizuan rrobat e saja mbretërore.

Fustani, i cili fillimisht ishte $ 90, tani është në shitje për 30 dollarë shumë shpejtë u shit nga raftet e dyqaneve në mbarë botën. Duke pasur parasysh se sa mahnitëse duket mbretëreshë Letizia në foton e grupit, kjo nuk është një surprizë.

Fustani me qafën pak më të guximshme dallohej midis kostume të mërzitshme dhe xhaketave në Zarzuela Palace.

Burimi: Yahoo.com.

Artikuj të ngjashëm