Pesë javë pasi u nda nga Bradley Cooper, Irina Shayk kapet mat në krahët e tjetrit

By

Lajmi se ata u ndanë, morri dhenë në të gjitha mediumet e botës.

Pas një lidhje 4 vjeçare, çifti tashmë prindër të një vajze, u ndanë pak pasi Bradley përfundoi projektin e tij të karrierës, filmi A Star is Born.

Modelja mahnitëse kishte shkaktuar thashetheme të një romance të re pasi ajo ishte fotografuar shumë e afërt me një njeri misterioz vetëm disa javë pasi lidhja e saj përfundoi.

Irina ishte fotografuar shumë komode me një burrë tjetër në Nju Jork, duke i mbërthyer krahët rreth shpatullave ndërsa i kishte vënë duart në belin e saj, të dy duke qeshur.

Modelja dhe njeriu misterioz u panë u në një park në qendër të qytetit pesë javë pas shkatërrimit të lidhjes së saj me Bradley Cooper, duke lënë fansat të mendonin se kush ishte ai.

Tani, ai është identifikuar si regjisori kreativ britanik i Vogue Alec Maxwell.

Burimi: Mirror.co.uk

Artikuj të ngjashëm