Vajzë a djalë? Zbulohet gjinia e bebit që presin Bearti dhe partnerja e tij

By

Pak ditë pasi bëri publik lajmin që do bëhet baba për herë të parë, Bearti ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës që do t’i japë për të parën herë epitetin e prindërve atij dhe partneres (ende misterioze).

Përmes një videoje në Instagram, çifti kanë zbuluar se do bëhen prindër të një vajze.

Momentin e lumtur e kanë ndarë jo vetëm por edhe me motrën e Beartit, Idean.

Pritja e ëmbël vjen pas afro një viti bashkë të Beartit dhe partneres së tij për të cilën nuk dihet thuajse asgjë, të paktën deri tani për tani! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm