Brenda shtëpisë së Ermal Fejzullahut: Këngëtari bën qejf në xhakuzi (FOTO)

By

Pas ditëve të lodhshme me shumë koncerte, e do robi një pushim për qejfi!

Dhe për këtë, Ermal Fejzullahu ia ka ofruar vetes të gjitha kushtet e mundshme brenda shtëpisë së tij, aq sa s’ka nevojë as të ikën diku për pushime.

Me spa e kinema shtëpiake, të gjitha i gjen brenda shtëpisë së Fejzullahut.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video, ku prezanton këto ambiente të shtëpisë.

Ai po bëhej gati për një banjë relaksuese e për të parë një film derisa vaska e tij, i bën hidromasazh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm