Mbani lotët, Mozzik i këndon vajzës dhe ndarjes në këngën e re (VIDEO)

By

Mozzik ka publikuar këngën e re me titull “Të dua”.

Në këtë projekt muzikor, reperi do ua nxjerr lotët pasi i dedikohet vajzës së tij Hanës.

Ai flet për ndarjen nga Loredana dhe nga vajza e tij të cilën nuk e sheh për muaj të tërë. Tregon se sa vështirë e përjeton largësinë ai dhe gjithë familja e tij.

Megjithatë, Mozzik i thotë vajzës se do ta bëjë krenar edhe pse më vonë nëna e saj, pra Loredana, mund të njoftohet me dikë tjetër.

Dëgjojeni këngën e re me një videoklip ku artisti shfaqet ‘i vrarë’ dhe e cila do t’ju emocionoi pafund./Prive.al

Artikuj të ngjashëm