Angela Martini: I dashuri më i mirë ne botë! (Video)

By

Modelja e njohur Angela Martini pas qëndrimit të saj disa ditor në Cannes bashkë me shoqërinë dhe të dashurin momental rumun Dragossa Vulescu, kanë udhëtuar për në ishujt Maldive.

Arsyeja e vetme e këtij destinacioni ka qenë pikërisht ditëlindja e bukuroshes, e cila sipas postimeve në rrjete sociale duket se është duke kaluar ditë të mrekullueshme dhe të paharruara në praninë e personit te zemrës, te cilin ndër të tjera e quan edhe si ‘’I dashuri me i mirë ne bote’’.

Eh po si duket një surprizë të tillë për datën e lindjes  nuk ja kishte bërë askush deri më tani modeles. Sipas fotografive po që Dragossa mund te cilësohet si i tillë.

Artikuj të ngjashëm