Butrint Imeri, Kida dhe Ledri arrijnë sukses me bashkëpunimin e tyre

By

Butrint Imeri, Kida dhe Ledri Vula, bashkëpunuan për herë të parë për një projekt të ri muzikor.

Kënga u prit tejet mirë nga publiku, dhe për një ditë publikimi arriti të kalojë shifrën e 2 milionë klikimeve, në platformën Youtube.

“Dale”, ka arritur të shndërrohet në një nga projektet e preferuara në sezonën e verës.

Po ashtu Butrint Imeri, me anë të një postimi në InstaStory, ka treguar se kënga po dëgjohet jashtzakonisht shumë, edhe në vendet perëndimore, duke u renditur në vendet e para në lista. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm