Çka po zihet mes Kidës dhe BimBimma

By

Kida dhe BimBimma janë bërë bashkë sonte.

Ajo dhe reperi u shfaqën nga një studio muzikore duke treguar se po punohet në projekte të reja.

Me sa duket BimBimma po ia shkrun tekstet artistes pasi edhe në të kaluarën kanë punuar në këtë pjesë.

’Ja ku jemi sërish’, ka shkruar BimBimma në foton më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm