Prishje të raporteve në familjen Ramosaj-Hadërgjonaj?– Prive zbulon të vërtetën

By

Gjatë këtyre ditëve, në portalet tona ka qarkulluar lajmi se familja Ramosaj dhe Hadërgjonaj i kanë prishur marrëdhëniet.

Më saktësisht, fokusi ishte tek Beatrix, Anxhelina  e Albërija.

Asnjëra prej tyre nuk e ndjekin njëra-tjetrën në rrjete sociale dhe nuk janë parë bashkë të komentohen që një kohë.

PRIVE ka zbuluar të vërtetën duke kontaktuar vet Albërijen e cila pati një përgjigjje për të gjithë.

Për ta kuptuar, klikoni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm