I vjen fundi pritjes për filmin e dytë të “365 ditë”

By

Nesër do të keni mundësi të ndiqni vazhdimin e thrillerit erotik 365 Ditët. Po, të mërkurën, më 27 prill, Netflix do të publikojë 365 Days: This Day.

Por tani që po del një vazhdim, fansat tashmë janë të etur të dinë nëse po ndodh një 365 Days 3.

Është e lehtë të kuptosh pse njerëzit janë kuriozë për një film të tretë. 365 Ditët shpesh krahasohen me Fifty Shades of Grey, një tjetër seri filmash erotik bazuar në një trilogji librash dhe Fifty Shades morën tre filma për t’u përshtatur nga secili prej romaneve.

Seriali i diskutueshëm, por i pamohueshëm i filmave është i bazuar në serialin e Blanka Lipińska. 365 Days: This Day bazohet në librin e dytë në trilogji, kështu që shanset janë që filmi i tretë të ndjekë komplotin e romanit të tretë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm