Sapo u fejuan dhe ky është hapi i radhës për Mimozën e Seldin (FOTO)

By

Sot një javë, ata i vunë njëri tjetrit në gisht, unazat e fejesës.

Me një ritual shumë tradicional, dyshja e famshme, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu, morën epitetin të fejuar.

Këngëtarët kishin muaj në lidhje dhe Prive e pati raportuar raportin e tyre, por ata, e mohonin vazhdimisht derisa gjërat dolën sheshit kur çifti e kishte shumë seriozisht këtë marrëdhënie.

Dhe tani, pas fejesës, Prive merr vesh se ata të dy do të sjellin një këngë së bashku. Për më shumë, ndiqeni kronikën “E vërtetë, e pavërtetë” të kësaj jave në Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm