“Martohuni se s’ka më bukur” – Kjo është këshilla e këngëtares shqiptare

By

U martua vet gjatë vitit të kaluar, me një ceremoni përrallore me qindra të ftuar në Tiranë.

Këngëtarja e moderatorja e njohur Orinda Huta, mori për burrë dashurinë disa vjeçare të saj, Turjan Hyskën.

Lumturia e saj po shpërfaqet edhe në buzëqeshjen e Orindës, dhe këngëtarja është shumë e kënaqur me jetën bashkëshortore.

Javën që lamë pas, ajo ishte pjesë e intervistës “50 Pyetje me…” në Prive, ku i sugjeroi të gjitha ciftet të martohen ngase është shumë bukur jeta në çift.

Ndiqeni të plotë intervistën!

Artikuj të ngjashëm