Çka i bëri bashkë Norën dhe Robertin në Paris?

By

Ka vite që janë ndarë, po tërë këtë kohë Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka dhënë model se si një çift i divorcuar që janë edhe prindër duhet të sillen me njëri tjetrin.

Së fundmi, dyshja kanë udhëtuar për në Paris dhe arsyeja e udhëtimit të përbashkët ishte Renee.

Ata kanë dërguar të voglën e tyre në një nga vendet më përrallore në botë siç është Disneyland.

Roberti ka ndarë edhe disa fotografi të shkrepura gjatë ditës së tyre plot qejf. Në një nga videot, në sfond shihet edhe këngëtarja e cila është duke bërë fotografi të vendit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm