Dhëmb prej ari? Fansat kryqëzojnë Rita Orën për këtë veprim!

By

Ajo i është nënshtruar një transformimi të pamjes për ditën e Krishtlindjeve.

Por fansat e këngëtares Rita Ora, nuk e pëlqyen aspak pamjen e saj të re, që përfshinte edhe vendosjen e një dhëmbi prej ari.

Këngëtarja ka publikuar një video të vetën në Instagram, duke kënduar dhe duke vallëzuar në sediljet e pasme të një veture.

Bling: Her followers were unimpressed on the whole, saying, 'Wrong on so many levels', 'Looks awful' and 'Omg I hope this isn't permanent?'

Këngëtarja e ka treguar dhëmbin e saj të ri prej ari, mirëpo fansat e saj e kanë cilësuar këtë gjë si të pahijshme.

“Gabim, shumë gabim”, ka shkruar dikush, “duket i tmerrshëm”, “Oh zot, shpresoj që nuk është i përhershëm”, ishin disa nga komentet që ka marrë Ora.

Por kishte edhe të tillë që i dolën në mbrojtje këngëtares, duke i thënë se po duket shumë bukur. /Prive.al

Makeover: Rita Ora's fans were unimpressed with her new gold tooth when she posted a video of herself dancing and singing in the back of a cab

 

 

Artikuj të ngjashëm