Mc Kresha në Kënga Magjike në duet me këngëtaren e njohur

By

Mc Kresha aktualisht është duke punuar në dy projekte të reja, mirëpo reperi kësaj radhe vjen me dy bashkëpunim dhe nuk është fjala për Lyrical Son.

Artisti do të ngjitet në skenën e Kënga Magjike me Fifin për një baladë të ndjerë, ndërkaq së shpejti sjell këngë edhe me artistin e ri Rino.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm