A do rikthehen me projekte muzikore Vesa Luma dhe Big Basta?

By

E ftuar këtë javë në rubrikën “50 Pyetje” në Prive, ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Vesa Luma.

Ajo u përgjigj pyetjeve të Prives, arsyen e zhvendosjes së saj dhe Big Bastës në Zelandën e re, dhe ndër të tjera foli për rikthimin e tyre në skenën muzikore.

Se çfarë tha ajo, ndiqeni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm